Lakiery Poliuretanowe ICA

LAKIERY POLIURETANOWE DWUSKŁADNIKOWE

Powłoki poliuretanowe tworzą bardzo odporny film za pomocą sieciowanych alkidów (gliceroftalowych), poliestrów nasyconych i żywic akrylowych, z grupami OH które reagują z poliizocyjanianami.
Poliuretany są znane na świecie jako wysokiej klasy lakiery wykończeniowe. Wyglądające na lustro – wysokie połyski, głęboki mat lub cokolwiek pomiędzy nimi, poliuretany mogą dać to wszystko i mogą zrealizować wyobrażenia najbardziej wymagających Klientów przy najniższym koszcie i nakładzie pracy. Powłoki poliuretanowe nadają się szczególnie do aplikacji na elementy gdzie wymagana jest trwałość, odporność i stabilność powłoki wykończeniowej, czyli w biurach, budynkach użyteczności publicznej oraz do mebli kuchennych.
Lakiery poliuretanowe występują w bardzo szerokiej gamie produktów przydatnych dla ogólnie pojętej branży stolarskiej, jako lakier matowy wysoki połysk, do porów zamkniętych czy też otwartych, bezbarwny lub w formie kolorów kryjących. Są proste w aplikacji można je stosować również jako lakier wielowarstwowy.