Kontakt

Stolarstwo

mgr inż. Piotr Moskała

Brody 528

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

telefonkom: 500 821 543

telefonkom II: 889 634 627

telefon email: moskalameble@gmail.com

 

 
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli.

 

prezentowane przez nas meble to nie komputerowe wizualizacje czy ściągnięte z internetu zdjęcia, to meble w 100% wykonane w naszym zakładzie. Firma stolarska mgr inż. Piotr Moskała kontynuuje tradycję 5-pokoleń w rzemiośle.

Przedstawiamy propozycję mebli do każdego wnętrza, wykonujemy sypialnie, garderoby, jadalnie, biblioteki, pokoje młodzieżowe, kuchnie. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli na wymiar. Naszą ofertę kierujemy do klientów ceniących wysoką jakość, funkcjonalność, dobry smak. Proponujemy Państwu również kompleksową aranżację wnętrza, mieszkania czy domu w formie projektu, współpracujemy z doświadczonym architektem wnętrz.

Zapewniamy realizację projektu w doskonałej jakości, z najlepszych materiałów. Do produkcji mebli wykorzystujemy szeroką gamę materiałów, od litego drewna krajowego i egzotycznego, po płyty laminowane firm KRONOSPAN, KRONOPOL. Do wykończenia płyt wiórowych lub stolarskich stosujemy okleiny naturalne krajowe, egzotyczne, modyfikowane. Meble możemy wybarwić na dowolny kolor, barwnikami firmy SOPUR, ADLER. Produkujemy również meble z MDF’u lakierowanego na kolor, w macie lub połysku- dostepna pełna kolorystyka według wzornika firmy ICA.


 


Najważniejszym wyznacznikiem dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego też do produkcji naszych mebli na zamówienie wykorzystujemy materiały najwyższej jakości sprawdzonych producentów.